Hakkımızda

Türkiye Cumhuriyetinde kişiler Yurtdışı vize başvuruları, ikamet başvuruları, öğrenim amaçlı ve evlilik gibi bir takım nedenler ile seyahat planları yaparlar, yeteri düzeyde etkin olan kuruluşumuz sürecin hayati bir parçası olmaktadır.

10 yılı aşan hizmetinde TRA PASAPORT VİZE DANIŞMANLIK TUR. SEY. LTD. ŞTİ. vize başvuruları, oturum izinleri, ticaret yapma, öğrenim, aile birleşimlerinde oluşabilecek bir takım riskleri ortadan kaldırma ve kolaylaştırma konusunda işlemlerini yürütmektedir. Kuruluşumuz kurulduğu günden itibaren;

Yabancı Temsilcilikler Büyükelçilikler, Başkonsolosluklar, Göçmenlik büroları ve noterler huzurunda başvuru sahiplerinin gerekli izinleri ile birlikte vekaleten işlemlerini yürütmektedir. 

Kuruluşumuz her bir müşterisine farklı servis ve çözümler sunmaktadır. Vize başvuru ve konsolosluk destek hizmetleri, bu hizmetlerin pasaport teslimine kadar olan bütünleşik süreci ve bu sürece bağlı olarak operasyonlar ve çözümler, bilgi ve finansal servisleri içerisinde barındırır.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları veya yabancı ülke vatandaşlarının biyometri işlemleri ve bu işlemlere bağlı kayıt işlemlerini güven içerisinde yürütür.